Pozíció leírás

Manuális számlavezető rendszer tesztelő
Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó nemzetközi vállalat
Budapest
Regular / Senior
English

A munkakörről

Partnerünk banki ügyfele a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben
Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb
fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében. Egy ilyen,
dinamikusan fejlődő szervezeti egységbe keressnek Manuális Tesztelőt,
aki proaktívan tudja támogatni a tesztelési folyamatot és önállóan tud teszt terveket
megvalósítani.

Feladatok

  • tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • szoftverek tesztelési terveinek elkészítésében részvétel, tesztelés dokumentálása
  • tesztterv szerint a tesztelés végrehajtása, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv
    készítése, teszteredmények kiértékelése
  • hibajegyek kezelése
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel, tesztmenedzserekkel, üzleti
    csapattal, partnerekkel
  • tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Követelmények

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. JIRA
  • minőségorientált szemlélet
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • Jira Xray, vagy egyéb tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • banki folyamatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • API tesztelésben szerzett gyakorlat
  • automatikus teszteszközökkel szerzett tapasztalat

Juttatások

  • rugalmas munkaidő
  • hibrid munkarend
  • rendezvények
  • rendszeres csapatreggelik

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre!