Pozíció leírás

Medior/Senior Angular frontend Developer
Egyedi ügyviteli rendszerek, webshopok, mobilalkalmazások fejlesztésével foglalkozó vállalat
Budapest, Remote
Medior/Senior
English

A cég jellemzői

A cég új munkatársa egy összetartó közösség tagja lehet, ahol mindenki véleménye számít.
Nincs szükség túlórára, fontosnak tartják a munka-magánélet egyensúlyát. A rugalmas munkaidő és a home office lehetővé teszi, hogy a munkavállalók saját tempójukban dolgozhassanak.

A projekt, feladatok

Az állás lehetőséget kínál teljesen egyedi szoftverfejlesztési projektekbe való bekapcsolódásra, ahol a kezdetektől fogva tevékeny részese lehetsz a fejlesztési folyamatnak. A cég fő profilja az ügyviteli rendszerek, mobilalkalmazások, webshopok fejlesztése.Már rendelkeznek nemzetközi ügyfelekkel, és stratégiai céljuk a külföldi piacokon való további növekedés.

  • Aktívan részt veszel az új rendszerünk tervezésében és fejlesztésében
  • Rendszeres napi és heti egyeztetéseken veszel részt a projektmenedzserrel az ügyféligényekről
  • Továbbá, rendszeresen ellenőrzöd a saját kódjaidat, és aktívan trackeled a feladataidat

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat Angular frameworkkel
  • Agilis módszertan ismeret
  • REST API megoldásokban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Más frontend keretrendszerek ismerete (Vue, React)
  • Fullstack keretrendszerekben jártasság (NuxtJS, Node.JS, NextJS)
  • Adatbázisismeret: MongoDB, Redis, MySQL, PostgresSQL
  • Unit teszt írásban szerzett tapasztalat

Juttatások

  • Képzések támogatása
  • Bónuszrendszer
  • Teljes home officeban is lehet dolgozni, de be is lehet járni a kelenföldi irodába

Ha szimpatikusnak találod a pozíciót, akkor kérlek, küldd el friss angol nyelvű önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre.