Pozíció leírás

Projekt értékesítő mérnök
Nemzetközi autóipari vállalat
Budapest
Senior
English

Projekt

Partnerünk az elmúlt években számos kiemelt magyar és nemzetközi gyártásautomatizálási projektet vitt sikeresen véghez. Ennek a rendkívüli eredményességnek hatására született a döntés, hogy 2018-tól a cég Magyarországról lesz felelős újabb, nemzetközi projektekért is. Ennek megvalósításához szeretnék, ha csapatukhoz még több tapasztalt, motivált kolléga csatlakozna, akik örömmel vennének részt nemzetközi projektekben, ahol mindennapos szakmai kihívások várják őket.

Feladatok

  • Projekt lehetőségek felkutatása
  • Fókuszált ügyféllátogatások (értékesítési potenciál elemzések alapján)
  • A projekthez kapcsolódó RFQ-k, helyszíni felmérések végrehajtása
  • Ajánlat szintű projektvezetés
  • Az árajánlatok technikai kidolgozásának összehangolása, szerződéskötésben aktív részvétel
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése
  • Szoros együttműködés a projektvezetőkkel és mérnökséggel
  • Riportok készítése, CRM naprakész vezetése

Elvárások

  • Ipari automatizálási területen szerzett technológiai tanácsadói, projektvezetői vagy projekt értékesítői tapasztalat
  • Mérnöki végzettség
  • Tapasztalat ügyféltárgyalások vezetésében, kiemelten az FCMG szektorban
  • Jó általános műszaki megértés, műszaki beállítottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készségek, magabiztos fellépés
  • Proaktivitás, precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

Juttatások

  • Rugalmas munkaidő
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Étkeztetés

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el angol nyelvű önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre!