Pozíció leírás

Szoftverfejlesztő mérnök (C/C++)
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Pályakezdő/Junior/Senior
Angol és/vagy német

Feladatok

  • Megrendelői specifikáció alapján történő szoftver fejlesztés egyeztetése és elvégzése
  • Modul- és rendszerkövetelmények, valamint az egyes SW funkciók analizálása, specifikálása, dokumentálása
  • Biztonságkritikus kódolási szempontok betartása
  • Modultesztek végrehajtása valós hardveren
  • Nemzetközi projekt-teamekkel való együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Gyakorlat valósidejű C/C++ programozásban
  • Logikus gondolkodás, kommunikációs és kooperációs készség, csapatmunka, rugalmasság, kreativitás
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés
  • Minőségtudatosság, mobilitás
  • Szakmai ill. kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • ANSI C és MISRA-C kódolási szabványok ismerete
  • Verziókövető rendszerek ismerete (pl. ClearCase)
  • ISO26262 szabvány ismerete
  • Beágyazott SW-ek fejlesztésében és/vagy tesztelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálnak

  • Innovatív csapatban zajló munka
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.