Pozíció leírás

Test Manager
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Junior/Senior
Angol

Feladatok

  • A tesztelési folyamattal kapcsolatos erőforrás tervezése, riportálása
  • Aktív részvétel vevő reklamációk elemzésében, a hibák felkutatásában
  • A piacon lévő megoldások megismerése és értékelése
  • Teszteredmények riportálása és egyeztetése
  • Tesztstratégia meghatározása, dokumentálása, egyeztetése a fejlesztői csapattal

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Szoftver tesztelői tapasztalat
  • Jó prezentációs-, és elemző képesség
  • Analitikus gondolkodás, kreativitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny

  • Méréstechnikai tapasztalat
  • CAN-kommunikációs ismeretek

Amit kínálnak

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
  • Széleskörű cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem