Job Description

Business Analyst
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Medior/Senior
English

Feladatok

  • A jelenleg használt AIMS rendszer leváltásának támogatása CAE rendszerre
  • Fő feladatok az integrációhoz kapcsolódó specifikációk, és/vagy folyamatfelmérés és teszt-esetek elkészítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és a projektcsapattal

Elvárások

  • Alapvető légitársasági ismeretek, a légiközlekedési szakma alapfogalmainak, folyamatainak ismerete
  • Az összetett üzleti folyamatok megértése és dokumentálása
  • Tapasztalat az üzleti igények meghatározásában és a megvalósítás legjobb koncepciójának meghatározásában
  • Tapasztalat teszt esetek írásában, valamint manuális tesztelésben

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel