Pozíció leírás

Business Analyst
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Medior/Senior
English

Feladatok

  • A jelenleg használt AIMS rendszer leváltásának támogatása CAE rendszerre
  • Fő feladatok az integrációhoz kapcsolódó specifikációk, és/vagy folyamatfelmérés és teszt-esetek elkészítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és a projektcsapattal

Elvárások

  • Alapvető légitársasági ismeretek, a légiközlekedési szakma alapfogalmainak, folyamatainak ismerete
  • Az összetett üzleti folyamatok megértése és dokumentálása
  • Tapasztalat az üzleti igények meghatározásában és a megvalósítás legjobb koncepciójának meghatározásában
  • Tapasztalat teszt esetek írásában, valamint manuális tesztelésben

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem