Job Description

Értékesítő mérnök robotika területre
Nemzetközi autóipari vállalat
Budapest
Medior/Senior
English

Projekt

Partnerünk a kollaboratív robotok és önjáró robotkocsik értékesítésére keres mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Új termék- és alkalmazáscsoport bevezetésében való részvétel
  • A célvevők műszaki támogatása, motiválása
  • Együttműködés a gépépítő és végfelhasználó partnerekkel
  • Termékspecifikus applikációk ismerete és aktív ismertetése a célvevők számára
  • Piaci potenciál azonosítása, továbbá szakmai és vevői elemzések készítése
  • Termékekkel kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása és frissítése
  • Árajánlatok előkészítése és nyomon követése (SAP); műszaki specifikációk egyeztetése
  • Vevő-rendezvényeken való részvétel

Elvárások

  • 2-5 éves mérnök-értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat, ipari automatizálás, terméktámogatás vagy robotika területén
  • Szerződéskötésekben való jártasság angol és magyar nyelven
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Value selling értékesítési készség
  • Vevőközpontú szemlélet, vevőközelségre törekvés, heti több napi (átlag 3, akár 4 nap) vevőlátogatás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Robottervezésben vagy vezérlésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

Juttatások

  • Rugalmas munkaidő
  • Juttatások és szolgáltatások
  • Munkakörhöz tartozó céges autó
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Étkeztetés
  • Helyi tömegközlekedési lehetőségek
  • Tér a kreativitásnak
  • Városi infrastruktúrák

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel