Pozíció leírás

Értékesítő mérnök robotika területre
Nemzetközi autóipari vállalat
Budapest
Medior/Senior
English

Projekt

Partnerünk a kollaboratív robotok és önjáró robotkocsik értékesítésére keres mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Új termék- és alkalmazáscsoport bevezetésében való részvétel
  • A célvevők műszaki támogatása, motiválása
  • Együttműködés a gépépítő és végfelhasználó partnerekkel
  • Termékspecifikus applikációk ismerete és aktív ismertetése a célvevők számára
  • Piaci potenciál azonosítása, továbbá szakmai és vevői elemzések készítése
  • Termékekkel kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása és frissítése
  • Árajánlatok előkészítése és nyomon követése (SAP); műszaki specifikációk egyeztetése
  • Vevő-rendezvényeken való részvétel

Elvárások

  • 2-5 éves mérnök-értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat, ipari automatizálás, terméktámogatás vagy robotika területén
  • Szerződéskötésekben való jártasság angol és magyar nyelven
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Value selling értékesítési készség
  • Vevőközpontú szemlélet, vevőközelségre törekvés, heti több napi (átlag 3, akár 4 nap) vevőlátogatás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Robottervezésben vagy vezérlésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

Juttatások

  • Rugalmas munkaidő
  • Juttatások és szolgáltatások
  • Munkakörhöz tartozó céges autó
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Étkeztetés
  • Helyi tömegközlekedési lehetőségek
  • Tér a kreativitásnak
  • Városi infrastruktúrák

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.