Job Description

Gyártástámogató mérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Pályakezdő/Junior/Senior
Angol és/vagy német

Feladatok

  • Sorozatban gyártott autóipari képfeldolgozó (video) rendszerek gyártásának támogatása
  • Termelés során felmerülő mechanikai vagy optikai hardver problémák megoldásában való támogatás
  • Fejlesztési változások értékelése, koordinálása és nyomon követés
  • Optika és mechanika tesztelése, bemérése
  • Gyártásengedélyezések elvégzése és dokumentálása
  • Alkatrészváltozás és -kifutás koordinálása
  • Változások során a vevői kommunikáció előkészítése a fejlesztés oldaláról, ezzel kapcsolatos vevői telefonkonferenciákon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gépészmérnöki vagy mechatronikai területen
  • Autóipari gyártási vagy mechanikai fejlesztési tapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség

Előnyök

  • Elektronikai ismeretek
  • Ismeretek az optika területén
  • Optomechatronikai végzettség

Amit kínálnak

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel