Pozíció leírás

Gyártástámogató mérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Pályakezdő/Junior/Senior
Angol és/vagy német

Feladatok

  • Sorozatban gyártott autóipari képfeldolgozó (video) rendszerek gyártásának támogatása
  • Termelés során felmerülő mechanikai vagy optikai hardver problémák megoldásában való támogatás
  • Fejlesztési változások értékelése, koordinálása és nyomon követés
  • Optika és mechanika tesztelése, bemérése
  • Gyártásengedélyezések elvégzése és dokumentálása
  • Alkatrészváltozás és -kifutás koordinálása
  • Változások során a vevői kommunikáció előkészítése a fejlesztés oldaláról, ezzel kapcsolatos vevői telefonkonferenciákon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gépészmérnöki vagy mechatronikai területen
  • Autóipari gyártási vagy mechanikai fejlesztési tapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség

Előnyök

  • Elektronikai ismeretek
  • Ismeretek az optika területén
  • Optomechatronikai végzettség

Amit kínálnak

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk