Job Description

Pénzügyi asszisztens
Sportegészségügyi szolgáltatásokkal foglalkozó vállalat
Budapest
Junior
Magyar

Feladatok

  • Ügyviteli rendszerben (Kulcs-Soft ügyvitel) Vevő-, Szállító- és Terméktörzs folyamatos frissítése, karbantartása. Adatok karbantartása és adatbevitel, önálló adatgyűjtés online, telefonos vagy meglévő pénzügyi dokumentumok alapján.
  • Pénzügyi Kontrolling IT rendszerben, a bejövő számlák, és egyéb fizetendő tételek (bér, járulék, kölcsön, támogatás, adó, stb.) valós idejű adminisztrálása, napi szintű ellenőrzése, a mögöttes dokumentumok begyűjtése és feltöltése. Megvalósult banki kifizetések, postán érkező számlák, munkavállalói költségelszámolások, online vagy offline fizetett kártyás tranzakciók begyűjtése és a CRM rendszerben szereplő tételek napi keresztellenőrzése.
  • Napi számlázási feladatok ellátása.
  • Ügyviteli rendszerben (Kulcs-Soft ügyvitel) értékesítési csapat termékmegnevezése alapján vevői árajánlat kiállítása, a cég adminisztratív politikája alapján munkaszám generálása, az ehhez esetlegesen hiányzó termék- vagy szállítótörzs frissítése. Árajánlatok esetleges egyedi módosítása az üzleti igények alapján.
  • Ügyviteli rendszerben (Kulcs-Soft ügyvitel) az elfogadott vevői árajánlatból vevői megrendelés létrehozása, ami az esetleges beszerzési-, közbeszerzési- vagy szerződéses üzleti feltételekkel és terminológiával pontosítja a megrendelés részleteit, emlékeztetőt készít az esetleges ajánlat és végső megrendelés közötti változásokról.
  • Ügyviteli rendszerben (Kulcs-Soft ügyvitel) vevői megrendelések (szállítónként és termékenként) összesítése, szállítók részére szállítói megrendelések létrehozása, amely tartalmazza az egyes megrendelésekhez kapcsolódó üzleti feltételeket, amelyek a termékfelelősi csapattal együttműködve kerül meghatározásra.
  • Mini ERP projektmenedzsment IT rendszerben a leadott megrendelésekhez kapcsolódó mérföldkövek dokumentálása és nyomonkövetése (Áruszállítás, megkezdése, vámkezelése, raktárba érkeztetése, vevők részére történő kiszállítása).
  • Ügyviteli rendszerben (Kulcs-Soft ügyvitel) bejövő és kimenő árumozgások adminisztrálása munkaszám szerint, eltérő szállítói megrendelés és vevői megrendelés esetén az egyes szállítmányok egyedi képlet szerint megbontása.
  • Negyedéves leltár elkészítése a cég logisztikai csapatával közösen.
  • Kapcsolattartás a cég külső könyvelőjével, heti szintű pénzügyi tranzakciók és raktárkészlethez kapcsolódó árumozgások egyeztetése. Havi szintű kontrolling riportok, és kimutatások önálló elkészítése a Kulcs-Soft Könyvelés adatai alapján, egyedi PIVOT Excel használatával.

Elvárások

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Kulcs-Soft ismerete előny, de nem feltétel
  • Határozottság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékosság

Juttatások

  • Bejárási támogatás
  • Laptop és telefon magánhasználatra is
  • Víz, üdítő, kávé és tea az irodában
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre!

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel